Sudoku istorija

Populiari "Sudoku" dėlionė pirmą kartą pasirodė 1892 m. Jo pirmoji išvaizda šiek tiek skiriasi nuo šiandieninių. Tai buvo žaidžiamas lauke, kuriame buvo tik keturi kvadratai, o ne devyni, nei šiandien. Pavadinimas buvo "Number Place". Kadangi ji tapo populiari labai greitai, laikraščiai pradėjo jį stumti. Ačiū japonams už dabartinį pavadinimą. Jų ryšys, kuris pažeistų slovakų kalbą - pabandykime pasakyti "wa dokushin ni kagiru" - pakeitė trumpą žodį "Sudoku". Šis žaidimas yra ne japoniškas, bet ir europinis. Pasak kai kurių ekspertų, vienas Indianos architektas, kuris pamilo galvosūkius, dirbo. Jis paskelbė pirmuosius žaidimus 1979 metais. Tačiau Prancūzijos laikraščiai pirmavo ir paskelbė žaidimą. Nesvarbu, ar tai tiesa, mes nežinome. Svarbu, kad tai čia, ir mes galime žaisti neribotą laiką!


Kadangi žaidimas reikalauja nuolatinių pokyčių, kad būtų įdomu, Sudoku žaidimas turi skirtingus variantus. Kai kuriuose skaičiai naudojami, kitose - raidės nuo A iki F. Šis žaidimas turi pranašumą, kad kiekvienas gali jį išspręsti, nepriklausomai nuo kalbos, - skaičiai ir raidės yra vienodi. Žaidimo sritis gali skirtis atsižvelgiant į sunkumus. Iš 4x4 (Vaikų "Sudoku") laukų galite judėti iki 16x16 arba "Sudoku" tikrais žaidėjais.

Galbūt manote, kad žaidimas įveikė didžiausią bumą, bet ne. Buvo pasakyta, kad Didžiojoje Britanijoje žmonės nukentėjo ant šaligatvių esančių kolonų, nes jie tuo metu kovoja. Šiandien pasaulyje vyksta įvairūs čempionatai ir varžybos, kad išspręstų šį įspūdį. Be sprendimo taip pat atsižvelgiama į laiką.Daugiau informacijos